Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Історія розвитку Банку
Історія розвитку Банку

Банк "Демарк" розпочав свою діяльність з 1992 року. Статут банку зареєстровано в Національному банку України 10 липня 1992 року під №122, як закрите акціонерне товариство.

19 липня 1993 року Банк був реорганізований у відкрите акціонерне товариство. З початку своєї діяльності Банк планомірно розвивається, будуючи свою політику відповідно тих головних принципів, які були закладені ще при створені банку та залишилися незмінними і на сьогодні. Це, передусім, глибока повага до партнерів, чітке виконання своїх зобов’язань та розуміння кожного акціонера, клієнта та вкладника банку.

10 листопада 2009 р. Відкрите акціонерне товариство "Банк "Демарк" отримало нове Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та змінило своє найменування на Публічне акціонерне товариство "Банк "Демарк".

Банк "Демарк" розпочав свою діяльність, як банк міста Чернігова, але з плином часу "Банк нашого міста" планомірно розширює географію своєї діяльності. Мережа відділень Банку налічує 76 відділень, які працюють не лише у м. Чернігові, області а й по всій території України.
Свою діяльність Банк "Демарк" здійснює на підставі ліцензії Національного банку України та ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Входить в наступні фінансові та громадські об’єднання:
- Українська міжбанківська валютна біржа;
- Професійна асоціація реєстраторів та депозитаріїв;
- Фонд гарантування вкладів фізичних осіб;
- Асоціація Українських банків;
- Київський банківський союз.
Зокрема, є членом Національних, міжнародних інформаційних та платіжних систем: глобальної комп'ютерної мережі "INTERNET", інформаційної системи "ТЕЛЕКС".
Першим серед чернігівських банків став членом системи міжнародних платежів і розрахунків S.W.F.T.

З 2000 року Банк "Демарк" став учасником Національної Системи Масових Електронних Платежів , спочатку, як один з п'яти банків-учасників пілотного проекту Національного банку з розвитку національної платіжної картки. Він першим розпочав емісію національних платіжних карток у Чернігівському регіоні та з нагоди "Відзначення емісії мільйонної платіжної картки НСМЕП" був нагороджений відзнакою НБУ за вагомий вклад у загальну емісію платіжних карток та розвиток еквайрінгу в НСМЕП.

На сьогодні, Банк "Демарк" – є лідером з емісії та еквайрінгу карток НСМЕП в Чернігівській області.

Банк постійно намагається максимально задовольнити потреби та бажання клієнтів, працюючи над впровадженням сучасних, привабливих для клієнтів технологій. Грошові перекази здійснює за системою "WESTERN UNION" та "Анелік". Для юридичних осіб пропонує сучасну систему електронних платежів "Клієнт-Банк".

За фінансовими показниками 2007 року Банк "Демарк" ввійшов до рейтингу, складеного "ІнвестГазетою" у 2008 році "ТОП 100. Лучшие компании финансового сектора", про що свідчить сертифікат "ТОП 100. Лучшие компаний Украины", яким було нагороджено Банк "Демарк".
4 вересня 2008 року
Банк "Демарк" отримав сертифікат партнерської надійності від Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. Ця відзнака свідчить про те, що Банк "Демарк" є надійним банком для ведення національногота міжнародного бізнесу.
Банк "Демарк" пропонує ряд соціальних програм, які є перспективними та зручними для населення. Максимальна кількість послуг, зручний розклад роботи: без перерви та вихідних, гнучкі тарифи на обслуговування, мережа відділень, дозволили Банку прийняти участь та стати переможцем відкритого конкурсу з визначення уповноважених банків, через які може здійснюватися виплата заробітної плати і державної соціальної допомоги працівникам бюджетних установ.

У грудні 2005 року та у травні 2006 року Банк "Демарк" було визнано переможцем конкурсу по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошових допомог. Пенсійна програма Банку передбачає безкоштовне відкриття рахунку, на який перераховується пенсія, безкоштовна видача платіжної картки, отримання пенсії у будь-якому відділенні Банку, підвищений відсоток, який нараховується за залишками.
У 2007 Банк прийняв участь у черговому тендері Пенсійного фонду України та підтвердив своє право на обслуговування пенсіонерів протягом 2008 року у Чернігівській області та отримав право на обслуговування у м. Сімферополь, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Донецьк, Мукачеве, Запоріжжя, Бровари, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Харків та Київ.

23 жовтня 2009 року Банк "Демарк" в черговий раз став переможцем конкурсу по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги.

З метою забезпечення поступового зростання конкурентоспроможності нашого Банку у Вітчизняному банківському секторі, зміцнення іміджу та репутації, завоювання позицій банку в інших регіонах України розроблені  стратегічні напрямки розвитку банку на наступні роки, за якими Банк "Демарк" планомірно розвивається.