Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > 07.08.2014 р. Банк "Демарк" був вимушений тимчасово зупинити роботу відділень у м. Чернігові....
07.08.2014 р. Банк "Демарк" був вимушений тимчасово зупинити роботу відділень у м. Чернігові....
Четвер, 07 серпня 2014

 

07.08.2014 р. Банк "Демарк" був вимушений тимчасово зупинити роботу відділень у м. Чернігові у зв"язку з неможливістю обслуговування видачі готівки по платіжним карткам.

Останнім часом у місті поширювалися чутки про банкрутство Банку "Демарк". Клієнти піддалися паніці та кинулися знімати кошти з платіжних карток.

Починаючи з 02.08.2014 р. в надзвичайному режимі Банк забезпечив готівкою банкомати, але видати кошти усім бажаючим одночасно, які перебувають у панічному настрої, неможливо.

Правління Банку здійснює усі необхідні дії щодо відновлення роботи Банку. Найближчим часом відділення Банку будуть відкриті для надання консультацій вкладникам та клієнтам Банку. Подальша робота Банку буде відновлена в разі відсутності паніки клієнтів та після отримання висновків НБУ.

Банк "Демарк" працює на українському банківському  ринку вже більше 22 років. За цей час Банк зарекомендував себе як надійний фінансовий партнер, який бездоганно виконує всі взяті на себе зобов"язання, своєчасно і якісно обслуговуючи клієнтів.