Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > Святкові депозитні програми від Банку "Демарк"
Святкові депозитні програми від Банку "Демарк"
Вівторок, 10 грудня 2013

 

Банк "Демарк" в переддень новорічних свят запропонував своїм вкладникам нові депозитні програми зі "святковими" процентними ставками та новорічним бонусом - депозитна програма  "Зимова казка" та вклад "Новорічний".

Депозитна програма "Зимова казка" передбачає можливість оформлення вкладу як у національній так і іноземній валюті, з щомісячною виплатою відсотків або в кінці строку. Строк депозитної програми - від 13 до 18 місяців.

Вкладники, які оформлюють депозит "Зимова казка" у національній валюті  отримують  додатковий бонус до діючої ставки +1%, у іноземній валюті +0,5%. Пенсіонери та клієнти, які переоформлюють вклад у Банку "Демарк"  додатково отримують  0,5% за вкладом у гривні та 0,2%  за вкладом у іноземній валюті.

Святкові переваги депозитної програми "Зимова казка" доповнила ще одна -  можливість поповнення депозиту протягом перших трьох місяців.

Вклад "Новорічний" можливо оформити у національній та іноземній валюті. Строк вкладу - 120 днів. Процентна ставка за вкладом у національній валюті - 20%, у доларах США - 8%, у євро - 7,5%.  Виплата відсотків щомісячно.

 Запрошуємо скористатись перевагами новорічних депозитних програм Банку "Демарк" . Оформити депозит можливо у всіх відділення Банку "Демарк".