Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > Компанія «Інтерплат» спільно з Банком «Демарк» реалізувала на сайті interplat.ua зручний інтернет-сервіс для оплати комунальних послуг
Компанія «Інтерплат» спільно з Банком «Демарк» реалізувала на сайті interplat.ua зручний інтернет-сервіс для оплати комунальних послуг
Четвер, 12 липня 2012

Компанія «Інтерплат» спільно з Банком «Демарк» реалізувала на сайті interplat.ua зручний інтернет-сервіс для оплати комунальних послуг в місті Чернігові.
Жителі Чернігова отримали можливість сплачувати платежі за квартиру, воду, газ, електроенергію, телефон та інші комунальні послуги з персонального комп'ютера через інтернет.
Сервіс розрахований на власників платіжних карток НСМЕП.

На сьогоднішній день Банк «Демарк» є лідером з емісії та обслуговування національних платіжних карток в Чернігівському регіоні. На базі картки НСМЕП банком реалізовано понад 260 зарплатних проектів. Власники платіжних карт НСМЕП можуть використовувати їх не тільки для отримання зарплат, пенсій, стипендій, соціальних та інших виплат, а й для безготівкових розрахунків, а маючи вдома або в офісі комп'ютер з підключеним карт-рідером і вихід в інтернет, проводити платежі через інтернет.

Детальніше про пакет послуг читайте на сайті interplat.ua.