Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > 7 обласна спартакіада працівників банківських установ
7 обласна спартакіада працівників банківських установ
Середа, 10 червня 2009

Команда Банку “Демарк” посіла перше місце у VII щорічній спартакіаді, що проходила 6 червня 2009 року серед працівників банків Чернігівської області.

Організатором спартакіади вже котрий рік поспіль виступило Спортивне товариство “Спартак”.

Банківські команди змагалися між собою у міні-футболі, армрестлінгу, настільному тенісі, шашках, волейболі, легкоатлетичній естафеті.

Працівники Банку “Демарк”, проявивши неабияку волю до перемоги, показали досвід співпраці в команді та в результаті виявилися найкращими.

Нагородження переможців відбулося в урочистій формі. Команда банку була нагороджена грамотами Чернігівської обласної ради ФСТ “Спартак” за зайняті перші місця в змаганнях з міні – футболу, армспорту , загальнокомандному заліку. Також за зайняте перше місце команда Банку “Демарк” була нагороджена пам”ятним кубком та індивідуальними медалями. Спортивний результат – 17 медалей: 9 золотих, та 8 срібних.

Для колективу Банку “Демарк” спорт давно став невід”ємною частиною життя. Працівники Банку постійно приймають активну участь у щорічних спартакіадах, турнірах, які проводяться серед банківських працівників.

Щорічна обласна спартакіада працівників банківських установ сприяє залученню працівників банків до систематичних занять фізкультурою і спортом, організації активного відпочинку та об”єднує колективи позаробочою обстановкою.

Довідка.

Банк “Демарк” заснований у липні 1992 року. Кількість відділень – 72.

На 01.06.2009 р. чисті активи банку “Демарк” склали 1 111, 3 млн. грн.; кредитний інвестиційний портфель – 1 100,7 млн. грн.; кошти на рахунках фізичних осіб – 402,8 млн. грн.; регулятивний капітал банку - 174,8 млн. грн.

За підсумками 5 місяців 2009 року Банк одержав прибуток у розмірі 216,2 тис. грн.

Загальне фото

Загальне фото