Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > Банк "Демарк" - переможець конкурсу по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги
Банк "Демарк" - переможець конкурсу по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги
П'ятниця, 12 лютого 2010

23 жовтня 2009 р. конкурсна комісія по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, щодо укладання договорів з банками у 2009 році.
Розглянувши конкурсні пропозиції, конкурсна комісія по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсії та грошової допомоги, вирішила:
"Визнати переможцем Банк "Демарк" з правом надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги в регіонах України, строком до 01.01.2011р."
Банк "Демарк" також додатково отримав право надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги в декількох регіонах України: м. Феодосія Автономної Республіки Крим, м. Вінниця, м. Ковель Волинської області, м. Пирятин Полтавської області.