Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > Банк “Демарк”- переможець конкурсу “НСМЕП - 10 кроків до успіху”
Банк “Демарк”- переможець конкурсу “НСМЕП - 10 кроків до успіху”
Середа, 13 жовтня 2010

 

   З приводу десятиріччя початку впровадження  НСМЕП, у вересні цього року Національним Банком України був проведено конкурс “НСМЕП  - 10 кроків до успіху”, для визначення кращих фінустанов у НСМЕП, за підсумками якого Банк “Демарк” був нагороджений почесним знаком та Дипломом “За вагомий внесок у розвиток НСМЕП у Північному регіоні” 
Банк ”Демарк”  -  один з перших банків м. Чернігова, який прийняв активну участь в програмі Національного банку по  розвитку національної платіжної картки, з початку її впровадження. На сьогодні Банк ”Демарк” є безумовний  лідер по емісії та обслуговуванню національних платіжних карток в Чернігівському регіоні. 
Сьогодні  Банк “ДЕМАРК” широко використовує картки НСМЕП в зарплатних проектах, яких реалізовано більш 260, емітовано  100,0 тисяч національних платіжних карток, обслуговування зарплатних проектів з підприємствами та установами за допомогою національних платіжних карток НСМЕП – це одне з перспективних напрямків роботи  банку.
Власники платіжних карток НСМЕП Банку “Демарк”  мають можливість використовувати платіжну картку не тільки в якості “зарплатної” для отримання   заробітної плати, пенсій, стипендій соціальних виплат, відрядних,  та  інших виплат, а і як “розрахункову”  для проведення безготівкових розрахунків в торгівельній мережі для  оплати будь- яких послуг та  покупок в магазинах або комунальних послуг у тому числі і через Інтернет та “кредитну” – власники карток, які отримають заробітну плату у Банку “Демарк” мають можливість отримати “картковий кредит” до 10,0 тис.грн строком до 2-х років.
Клієнти  банка, які зберігають гроші на вкладних рахунках отримають   відсотків за вкладом, на платіжну картку. Крім того картка є джерелом отримання додаткового доходу,  який нараховується щомісячно на залишок коштів, які знаходяться на картковому рахунку.
Банком “Демарк” розроблена і реалізована соціальна програма для пенсіонерів, у рамках якої здійснюється пільгове відкриття і обслуговування пенсійних рахунків, для цього потрібно лише заповнити заяву в будь якому відділенні банку, пенсіонерам які отримають пенсії в Банку “Демарк” нараховуються підвищені відсотки. Клієнтам банку платіжні картки надаються безкоштовно та без абонентської плати, зняття готівки у відділеннях та банкоматів  банку також без будь-яких комісій. За бажанням власника з карткового рахунку можуть здійснюватись будь-які фіксовані щомісячні платежі або погашення кредиту, а  інформація про рух коштів по картковому рахунку може надаватись SMS-повідомленнями.
Для установ, організацій, підприємців Банк “Демарк” пропонує оформлення корпоративних платіжних карток, впровадження “зарплатних проектів”, встановлення торгівельних терміналів для проведення безготівкових платіжів за товари або послуги.        
Разом з Національним Банком України  та іншими учасниками НСМЕП,  Банк “Демарк” сприяє подальшому розвитку Національної платіжної системи і розширенню можливостей застосування національної платіжної картки та реалізації проектів соціального характеру серед студентів, запровадження адресної соціальної допомоги населенню у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг,  проектів транспортної картки та картки медичного страхування. Незабаром буде запропонована технологія мобільного платіжного інструменту, як додатку НСМЕП та оператора мобільного зв"язку.