Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна > ПРО БАНК > Архів новин > Банк “Демарк” визнаний переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу “Банк, якому довіряють — 2011” в номінації “Банк — надійний фінансовий партнер”
Банк “Демарк” визнаний переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу “Банк, якому довіряють — 2011” в номінації “Банк — надійний фінансовий партнер”
Четвер, 28 липня 2011

22 липня 2011 року у конференц-залі “Софіївський Гранд Хол” київського готелю “Прем”єр — Палас” відбулась церемонія нагородження кращих банків, визнаних переможцями “Всеукраїнського конкурсу “Банк, якому довіряють — 2011”. У конкурсі приймали участь 125 українських банків. Головними критеріями в визначенні кращих банків являється оцінка якісних показників діяльності кредитно-фінансових установ.
Організатори конкурсу  - видавництво “КБС — Издат”, журнал “Банкір”, журнал “Вісник НБУ” визначили Банк “Демарк” переможцем конкурсу в номінації “Банк — надійний фінансовий партнер” та нагородили дипломом та пам”ятною відзнакою.

За рейтингом банківських установ Чернігівської області Банк “Демарк” займає лідируючі позиції та ставить за головну мету бути надійним і стабільним фінансовим партнером для своїх клієнтів.
Банк “Демарк” успішно працює 19 років. В умовах нестандартної макроекономічної ситуації в країні, Банк підтвердив свій авторитет стабільного і надійного фінансового партнера, зміцнив лідируючи позиції у Чернігівському регіоні серед інших банківських установ,  довів свою здатність ефективно працювати, надаючи повний спектр банківських послуг різним клієнтським сегментам в усіх регіонах України.
Клієнти впевнені в своєму Банку, адже одним з головних принципів роботи Банку було і залишається забезпечення прозорості та відкритості бізнесу для партнерів і клієнтів. “Не бути першим, а бути надійним” - це “Золоте правило Банку “Демарк”.
Успіхи Банку “Демарк” закономірні, оскільки він  планомірно і впевнено  рухається  до намічених цілей. У цьому заслуга всього колективу, його акціонерів, клієнтів і ділових партнерів. Банк  високо цінує партнерські взаємини, стабільність і розвиток бізнесу клієнтів і планує роботу на підставі взаємовигідного співробітництва.
Банк “Демарк” вдячний кожному  клієнту і  висловлює подяку за довгострокову взаємовигідну співпрацю та високий рівень довіри до  Банку, запрошує  до співпраці та  обслуговування.

грамота