Курси валют

купівля / продаж курс НБУ
долар США
євро
російський рубль
Конвертер валют
Із:
В:
Сума:
 
Головна
15.10.2014

До уваги вкладників ПАТ «Банк Демарк»

У зв’язку з численними зверненнями вкладників ПАТ «Демарк» щодо початку виплат Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) повідомляє таке.

ВКЛАДНИКАМ ЗАЗНАЧЕНОГО БАНКУ НЕ ВАРТО ХВИЛЮВАТИСЯ,  АДЖЕ ВАШІ КОШТИ ГАРАНТУЮТЬСЯ ФОНДОМ ТА ОБОВЯЗКОВО БУДУТЬ ПОВЕРНЕНІ В МЕЖАХ 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

Водночас повідомляємо, що відповідно до «Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами», ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ з дня прийняття рішення НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення банку з ринку уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію проводить інвентаризацію банківських активів і зобов'язань, консолідацію (зведення) баз даних про вкладників на рівні головного банку; звірку між базою даних та балансовими рахунками сум залишків за вкладами і відсотками; аналіз стану бази даних та порівняння інформації, що зазначена у базі даних, на повну відповідність даним з копій документів вкладників із справ з оформлення рахунків, складає перелік вкладників для виплати під час дії тимчасової адміністрації в межах 200 тисяч гривень та визначає розрахункові суми для виплати, у тому числі у розрізі кожного вкладника, яка розраховується виходячи із сукупного обсягу всіх його вкладів у банку та нарахованих процентів.
Відповідно до вищезазначеного, уповноважена особа докладає чималих зусиль для того, щоб обробити значні обсяги інформації і сформувати списки вкладників для виплати коштів в найкоротші терміни.

Для отримання коштів вкладникам необхідно буде звернутися до визначеного для виплат банку з паспортом і документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

Інформацію про час початку виплат та визначений банк для здійснення даних виплат  буде повідомлено на ВЕБ-сайті Фонду www.fg.gov.ua та на веб-сайті ПАТ « Банк Демарк» — www.bankdemark.com  та у відділеннях даного банку.

Нагадуємо, що в ПАТ «Демарк» тимчасову адміністрацію введено на період з 29.09.2014 до 29.12.2014.